Soutěže a akce

AKCE V ROCE 2024

6.4. Atletika pro děti v Poděbradech, PODĚBRADY WALKING

13.4. Atletika pro děti v rámci MČR V PŮLMARATONU v PARDUBUCÍCH

22.5. Atletika pro děti při FINÁLE ŠTAFETOVÉHO POHÁRU

4.6. Atletika pro děti v Lounech, aneb staň se hvězdou Ústeckého kraje

29.6. – 30.6. Atletika pro děti při MISTROVSTVÍ REPUBLIKY MUŽŮ A ŽEN NA DRÁZE ve Zlíně

26.7. – 11.8. Atletika pro děti v OH PARKU v MOSTĚ

21.9. Atletika pro děti v rámci závodů MLADÉ BĚCHOVICE v Praze

konec května – Atletika pro děti v CHOMUTOVĚ, aneb staň se hvězdou Ústeckého kraje

začátek září – Atletika pro děti v KLÁŠTERCI N. OHŘÍ, aneb staň se hvězdou Ústeckého kraje

———————————————————————————————————————————————————

 

VEŘEJNÉ AKCE V ROCE 2023

21.5. Poděbrady, Mistrovství Evropy v chůzi družstev
25.5. Benešov, v rámci  finále Štafetového poháru
28. – 29.7. Tábor, MČR mužů a žen na dráze
16.9. Praha, Mladé Běchovice

———————————————————————————————————————————————————

VEŘEJNÉ AKCE V ROCE 2022

2.4. Poděbrady, 90. ročník mezinárodního chodeckého mítingu Poděbrady Walking
26.5. Holešov, v rámci  finále Štafetového poháru
17.9. Praha, Mladé Běchovice
19.9. celá ČR, Sportuj jako Zátopkovi
APCR celoročně v rámci programu Ministerstva Zemědělství

———————————————————————————————————————————————————

AKCE V ROCE 2021 

26.6. – 27.6.2021  – Mistrovství České republiky mužů a žen na dráze

———————————————————————————————————————————————————

AKCE V ROCE 2020

30.7. Plzeň, akce k MČR dospělých
30.8. Chomutov, Den dětí – ZOO
13.9. Děčín, park – Tyršův Děčín
19.9. Praha, Mladé Běchovice

22.9. Varnsdorf, akce pro ZŠ a MŠ

1.10. Vlašim, finále Štafetového poháru

———————————————————–—————————————————————

15. 9. 2019 nás najdete od 14 h v Děčíně na Mariánské louce v rámci slavnosti Tyršův Děčín. Podrobnosti zveřejníme týden před akcí.

21. 9. 2019 nesmíme chybět jako doprovodný program závodu Mladé Běchovice (Praha – Běchovice). Malí běžci a další zájemci mohou s námi atletit už od 9 h na louce vedle fotbalového stadionu, kde se bude běhat. Nezapomeňte se přihlásit k hlavnímu závodu ZDE.


Více k jednotlivým akcím:

V sobotu 18. května od 13 hodin bude na oslavách narozenin Víly Milady přítomen také projekt Pohybová gramotnost – Atletika pro celou rodinu. Zaběhat, zaskákat, zaházet si budou moct po dobu zhruba třech hodin rodinné týmy v prostoru hlavní pláže Jezera Milada. Na aktivní účastníky čekají drobné odměny a také přítomnost známého atleta, koulaře, několikanásobného mistra České republiky – Tomáše Staňka.

Ideální rodinný program na víkend! Do Žatce na Stadion Mládí zavítá v sobotu 25. května od 14 hodin projekt Pohybová gramotnost. Na aktivní účastníky čekají drobné odměny a také přítomnost známého atleta, medailisty z vrcholných akcí ve skoku o tyči, vicemistra světa v hale Jana Kudličky. Jan je ve své disciplíně držitelem národního rekordu.

Do Chomutova po roce znovu zavítá na Den dětí, tedy v sobotu 1. června od 13 hodin, Atletika pro celou rodinu.Najdete nás ve skanzenu Stará Ves, jenž je součástí chomutovského Zooparku. Na aktivní účastníky čekají drobné odměny a také přítomnost známého atleta, koulaře, několikanásobného mistra České republiky – Tomáše Staňka.

Poprvé do Teplic zavítá v neděli po Dni dětí, tedy 2. června od 14 hodin, Atletika pro celou rodinu. Budeme se na vás těšit v teplickém Skateparku Anger (akce probíhá ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Teplice). Na aktivní účastníky čekají drobné odměny a také přítomnost známého atleta, koulaře, několikanásobného mistra České republiky – Tomáše Staňka.

Na konci července se konala nejdůležitější domácí akce pro “velké”atlety”  – Mistrovství České republiky mužů a žen na dráze. A Atletika pro celou rodinu tam nemohla chybět jako doprovodný program. V pátek 26. července jsme byli na Náměstí Svobody. Kromě tradičních disciplín skoku z místa, slalomového běhu a hodu na cíl si děti vyzkoušely i skok vysoký. Na malém doskočišti probíhala jeho výuka pod vedením zkušených trenérů. Na vše dohlížela úspěšná česká reprezentantka, výškařka Michaela Hrubá. V sobotu 27. července jsme se přesunuli na atletický stadion na Palackého vrh. Celé odpoledne jsme atletili mezi hlavním a rozcvičovacím stadionem. A s námi tam byla i bývalá vynikající čtvrtkařka-překážkářka Denisa Rosolová – Helceletová.

Atletika pro celou rodinu na Festivalu Kefír 31.srpna!!!
Pravý akčňák, který zakoupil lupen na Kefír, se určitě i zastavil v naší sportovní zóně. Bylo tam  připraveno velké množství soutěží, kde si děti a rodiče vyzkoušely svoje pohybové dovednosti a schopnosti. Je nám jedno, jestli jsi dítě, co sfouklo zatím pouze pár svíček, zvídavý dospělák, nebo babička, která ví moc dobře, co je aktivní život. Každý si našel svojí sportovní disciplínu nebo si jen prohlédl naší výstavku treter či  ručníků světových rekordmanů. Společný pohyb a společné zážitky celé rodiny jsou totiž přesně to, co ti na Kefíru Atletika pro celou rodinu nabídla.

Atletiku pro celou rodinu v rámci projektu Pohybová gramotnost nejen mezi Kefíráky realizuje Český atletický svaz. Díky tomu jsi na jednotlivých soutěžních stanovištích našel ty správné zapálené atlety, kteří Ti rádi poradili. Na celé atletické hřiště a dodržování pravidel dohlížel náš atletický kamarád Tomáš Staněk, který reprezentuje ve vrhu koulí i za hranicí kefírového království a přivezl již nejednu medaili z velké soutěže.

15. 9. 2019 nás najdete od 14 h v Děčíně na Mariánské louce v rámci slavnosti Tyršův Děčín. Podrobnosti zveřejníme týden před akcí.

21. 9. 2019 nesmíme chybět jako doprovodný program závodu Mladé Běchovice (Praha – Běchovice). Malí běžci a další zájemci mohou s námi atletit už od 9 h na louce vedle fotbalového stadionu, kde se bude běhat. Nezapomeňte se přihlásit k hlavnímu závodu ZDE.

 


ZÁVODY RODIN VE VYBRANÝCH ODDÍLECH/KLUBECH:

termíny zveřejníme koncem dubna 🙂

 

Generální partner Českého atletického svazu

Hlavní partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory