Atletika pro rodinu uzavřela školní rok společným sportováním v Moravském Krumlově a Ořechově
Na závěr školního roku proběhlo tradiční setkání rodičů a dětí v rámci projektu Atletika pro rodinu. Do sportovního odpoledne se zapojilo 32 dětí se svými rodiči, kteří si společně zasoutěžili v několika atletických disciplínách.
Program nabídl skok z místa, běh na 60 metrů a hod medicinbalem, běh na 30m překážek a sportování v terénu. Vyvrcholením celé akce byl překážkový štafetový běh, ve kterém si účastníci užili nejen sportovní nasazení, ale i spoustu zábavy.
Projekt Atletika pro rodinu probíhal během školního roku jak v rámci školního kroužku v Ořechov, tak také v Moravský Krumlov. Na organizaci závěrečného setkání se výrazně podílela děvčata z 9. třídy, která ochotně pomáhala u jednotlivých disciplín i s průběhem celé akce.
Po celou dobu panovala výborná nálada, uvolněná atmosféra a bylo vidět, že společný pohyb přináší radost dětem i jejich rodičům. Na závěr byly všechny děti odměněny sportovním pytlem s drobnými dárky z projektu Atletika pro rodinu a nechyběla ani zasloužená sladká zmrzlina.
Velké poděkování patří všem dětem, rodičům, organizátorům i pomocníkům za jejich účast, nadšení a vytvoření příjemné sportovní atmosféry. Těšíme se na další společná setkání v příštím školním roce.












