Druhý rodinný trénink ve Vyškově byl zaměřen na hody
Druhý trénink v tělocvičně byl zaměřený na hody.
Tentokrát jsme se inspirovali pohádkou O koblížkovi. Jako koblížky nám sloužily míčky – tenisové, pěnové i volejbalové. Společně se zajícem, vlkem, medvědem a liškou jsme s míčky skákali, házeli na cíl, do dálky i do výšky, do koše, přehazovali obruč i kouleli.
Na závěr nechyběla ani pořádná míčková bitva dětí proti rodičům. Smíchu bylo plno a na závěr jsme měli pro děti i překvapení – opravdové čerstvé koblížky. Ty ale zmizely dětem v bříškách dřív než jsme je stihli vyfotit.












