Míček a oštěp na druhém rodinném tréninku v Novém Městě nad Metují
V pondělí 18.5. 2026 se v Novém Městě nad Metují uskutečnil v pořadí druhý rodinný trénink.
Tentokrát jsme se zaměřili na házení, takže si rodiče s dětmi mohli vyzkoušet míček a oštěp. Samozřejmě jsme nevynechali hry, což tentokrát byla cukr káva limonáda, což velmi děti baví a myslím si, že i rodiče si to užili. Hráli jsme také spojovanou babu a dali jsme si i kolečko na rozklus. Rodiče se velmi snažili a myslím, že je to i více bavilo, protože je děti velmi podporovaly a povzbuzovaly.
Míček šel rodičům i dětem moc hezky, vyzkoušeli jsme i s rozběhem a házeli jsme i s méně šikovnou rukou. Někteří rodiče byli obzvlášť šikovní.To samé bylo u oštěpu. Potom jsme si skupinky prohodili, aby si každý mohl vše vyzkoušet.
Konec jsme zakončili protáhnutím. Moc jsme si to zase užili.












