Skoky na prvním tréninku v oddíle AHA Vyškov se vydařil
První trénink v oddíle AHA Vyškov proběhl těsně před Vánoci.
Zaměřili jsme ho na skok.
Skákali jsme do výšky, do dálky, přes žebřík, lavičku i přes švihadlo, přeskakovali jsme překážky nebo třeba i plyšáky.
Vyzkoušeli jsme si také šplhání po žebřinách a při hře na molekuly jsme si procvičili atletickou abecedu.












