zpět na aktuality

Třetí rodinný trénink USK Provod s čarodějnou bojovkou :-)

Závěrečný společný trénink dětí a rodičů naší přípravky USK Provod proběhl 30.4. Sešli jsme se na atletickém stadionu, a pak jsem se přemístili do blízkého lesa. A proto, že v tento den se pálí čarodějnice, připravili jsme si pro naše malé atlety a jejich rodiče netradiční přespolní běh s čarodějnou bojovkou.

Trasa dlouhá zhruba 800 metrů byla vyznačena fáborky, a bylo na ní rozmístěno třináct tematických kartiček s úkoly. Všichni byli seznámeni s pravidly. Každý tým (rodič + 1-2 děti) dostal tužku a kartičku, do které měl zapisovat na každém stanovišti písmenko, které značilo správnou odpověď. Po té byli závodníci v intervalu 30 vteřin vypouštěni na trať. Po zdolání trati a doběhnutí do cíle, bylo ještě nutné dosadit získaná písmenka do křížovky a vyluštit tajenku.

Tentokrát si malý atleti i rodiče procvičili nejen tělo, ale také hlavu. Nakonec dostali všichni malou, zaslouženou odměnu.