zpět na aktuality

Rodinný trénink v ŠAK Chodov byl plný her

Halové atletické působení přípravek zakončil ŠAK Chodov společným tréninkem dětí a rodičů. Tímto tréninkem se uzavřela halová sezóna a další tréninky budou probíhat na přilehlém atletickém stadionu. Společného tréninku se zúčastnilo dvanáct rodinných dvojic.

Po úvodním seznámení s obsahem tréninkové jednotky jsme se zahřáli při společné hře. Následovalo společné rozcvičení a někteří rodiče si určitě vzpomněli na svá školní léta při tělesné výchově. Po rozcvičení byla zařazena i běžecká cvičení a polohové starty, kdy se děti snažily dostihnout své rodiče. Některým se to dařilo více, některým méně.

Po krátkém občerstvení následovaly společné soutěže rodičů a dětí rozdělených do dvou družstev. Soutěže obsahovaly slalomové obíhání, přeskoky překážek a laviček. Rodiče viděli, jaký pokrok v rozvoji pohybových dovedností děti získaly a sami si vyzkoušeli, co je obsahem atletického tréninku přípravek v našem oddíle. Další společný trénink proběhne koncem května na atletickém stadionu a společné soutěže uskutečníme koncem června.

Generální partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory