zpět na aktuality

Opékání buřtů na závěr závodního odpoledne v Třebíči

Ve středu 21.6. 2023 se uskutečnily rodinné závody v oddíle TJ Spartak Třebíč. Zúčastnilo se 16 rodin ve třech disciplínách.

Na zahřátí jsme si dali honičku a lovení šátků a po ní kradení kloboučků. Nesměla chybět společná rozcvička. Vyzkoušeli jsme si disciplíny, které děti teď měly na soutěži s Českým atletickým svazem, ve které jsme vyhráli pěnové oštěpy. Člunková štafeta byla tak, že na jedné polovině byly děti, na druhé rodiče. Skokanský ciferník jsme také závodili tak, že jsme si čas změřili společně a poté jestli budou děti skákat rychleji než rodiče. Místo hodu kometkou jsme vyzkoušeli hod novými pěnovými oštěpy, děti pravou rukou, rodiče levou rukou.

Všechny výkony jsme sečetli a vyhodnotili, které družstvo si jak vedlo. Odměnu ale dostali všichni – pomádu na rty, medaile, diplom, oplatku a mohli si vybrat ze sportovního náčiní – švihadlo, činka, posilovač ruky nebo masážní míček.

Sportování jsme zakončili opékáním buřtů a společným posezením.