zpět na aktuality

Rodinné závody v Houštce ve Staré Boleslavi

V sobotu 17.6.2023 jsme uspořádali pro rodiče a děti Rodinné závody. Náš oddíl je zapojený do projektu Atletika pro celou rodinu (www.atletikaprorodinu.cz), a tak organizujeme nejen společné tréninky rodičů a dětí, ale i Rodinné závody. Možnost si zasportovat a zazávodit na našem atletickém stadionu v Houštce využilo mnoho rodin.

Rodiče s dětmi vytvořily závodní dvojice a soutěžily ve 3 disciplínách: hod raketkou, skok z místa a štafetový běh. Před samotným závoděním proběhlo společné rozklusání a rozcvička. Příjemnou atmosféru a vzájemné povzbuzování podpořila milá návštěva Petry Sýkorové, která má projekt Atletika pro rodinu na Českém atletickém svazu na starosti. Zmiňovala, že náš oddíl má letos na těchto Rodinných závodech jednu z nejvyšších účastí rodičů a dětí ze všech 80 zapojených oddílů v republice. Rodinných závodů v Houštce se zúčastnilo 32 dvojic, tj. přes 60 účastníků.

Vyhlášení pak proběhlo ve dvou kategoriích: Maminky a děti a Tatínkové a děti. Medaile a diplomy ale náležely všem zúčastněným, protože společné sportování a rodičovská podpora v atletickém úsilí jejich dětí, je potřeba ocenit a pochválit. Všem zúčastněným děkujeme, byli jste skvělí!

Generální partner Českého atletického svazu

Hlavní partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory