Lesní čtyřbojový trénink rodičů s dětmi v Třebíči

v pondělí 1.6. jsme uspořádali v rámci pohybové gramotnosti  trénink rodičů s dětmi.

Uspořádali jsme lesní čtyřbojový trénink.

Skupinu 20 rodin jsme rozdělili na dvě skupiny a ty čekaly dvě disciplíny a poté jsme se vystřídali.

První disciplína byla hod šiškou na cíl – na strom, rodič i dítě měli 5 pokusů a zapisovali se trefené pokusy. Poté se sečetla všechna čísla celé skupiny dohromady. druhá disciplína byl štafetov běh. Běželo se v lese takové kolečko, na startu byly děti a po 170m na ně čekali rodiče. Ti si od svého dítěte vzali štafetové kolečko a běželi znova ke startu, kde předali zase dalšímu dítěti. Tak se běželo  a měřilo celé skupině dohromady, dokud nedoběhl poslední rodič. Slalom byla bezvadná disciplína.

Třetí disciplínou bylo švihadlo, měřilo se 30s a sečetly se všechny výsledky všech dohromady. Poslední disciplína byl okruh – výbeh schodů a běh rovinka a lesem z kopce dolů, cca 150m. Běžel rodič a dítě a po doběhu předali štafetu další rodině. I tady se měřilo celé skupině dohromady.

Výsledky vyšly výborně,obě vyhrály ve dvou disciplínách a tak měli radost všichni.

Společný trénink se povedl a bylo to parádní.