zpět na aktuality

Atletika pro celou rodinu v Brně při MČR v atletice

V pátek 26.7. a v sobotu 27.7. se v Brně koná nejdůležitější domácí akce pro “velké”atlety  – Mistrovství České republiky mužů a žen na dráze. Atletika pro děti společně s Atletikou pro celou rodinu tam nebudou chybět jako doprovodný program.

V pátek 26. července nás najdete od 14 do 19 h na Náměstí Svobody. Kromě tradičních disciplín skoku z místa, slalomového běhu a hodu na cíl si děti mohou vyzkoušet i skok vysoký. Na malém doskočišti bude probíhat jeho výuka pod vedením zkušených trenérů. Na vše bude dohlížet úspěšná česká reprezentantka, výškařka Michaela Hrubá. Můžete také získat její fotku s podpisem.

V sobotu 27. července se přesuneme na atletický stadion na Palackého vrchu. Od 14 do 19 hodin nás najdete mezi hlavním a rozcvičovacím stadionem. A s námi tam bude bývalá vynikající čtvrtkařka-překážkářka Denisa  Helceletová. I od ní můžete získat fotku s podpisem.

Akce je určena nejen pro naše děti. Skok, běh a hod si mohou vyzkoušet i dospěláci, kteří s dětmi přijdou, a to v rámci rodinného sportování.

Těšíme se na vás!

Generální partner Českého atletického svazu

Oficiální partneři

Projekt vznikl za podpory